Membri

Adrese de contact

Numele şi prenumele Telefoane: acasă / mobil / serviciu E-mail
Secţia de Mecanică Tehnică
Babeu Tiberiu Dimitrie*** 0256 431105 / 0722 748796 / 0256 403576 tbabeu@mec.upt.ro
Mănescu Tiberiu Ştefan** 0255 210761 / 0745 526202 / 0255 218169 t.manescu@uem.ro
Raţiu Mircea* 0015103522145 mratiu@sbcglobal.net
Secţia de Inginerie Mecanică
Carţiş Ioan Gheorghe*** 0256 444643 / 0256 403646 icartis@eng.upt.ro
Secţia de Electrotehnică - Energetică
Boldea Ion*** 0256 438728 / 0256 403463 boldea@1selinux.upt.ro
Dehelean Dorin Marius** 0256 203240 / 0744 616431 / 0256 491835 ddehelean@isim.ro
Opaschi Mihai* 0256 241015  
 
Şora Ioan*** 0256 213577 / 0256 403446  
Secţia de Electronică - Automatică
Budişan Nicolae* 0256 431209 / 0256 403237 nicolae.budisan@aut.upt.ro
Dragomir Toma-Leonida** 0256 275164 / 0723 586679 / 0256 403222 toma.dragomir@aut.upt.ro
Tiponuţ Virgil** 0356 809450 / 0740 074664 / 0256 403337 virgil.tiponut@etc.upt.ro
Secţia de Tehnologia informaţiei şi comunicaţiilor, Calculatoare şi Telecomunicaţii
Creţu Vladimir** 0256 497340 / 0723 444913 / 0256 403255 vladimir.cretu@cs.upt.ro
Naforniţă Ioan** 0722 567912 / 0256 403302 ioan.nafornita@etc.upt.ro
Secţia de Ingineria Transporturilor
Lucaci Gheorghe** 0256 498847 / 0722 625184 / 0256 403965 gheorghe.lucaci@ct.upt.ro
Secţia de Ştiinţa şi Ingineria Materialelor
Ilca Ioan** 0254 713535 / 0254 207500 ilca@fih.utt.ro
Pascu Doru Romulus** 0256 227143 / 0745 581267 / 0256 491828 rpascu@isim.ro
Secţia de Inginerie chimică
Davidescu Corneliu** 0724 379045 /0256 404142 corneliu.davidescu@rectorat.upt.ro
Perju Delia Maria** 0256 498549 / 0256 403066 delia.perju@chim.upt.ro

*** Membru titular ; ** Membru corespondent ; * Membru de onoare